Global Ukraine News

Публічна дипломатія в Малайзії: інтерв’ю з представниками Ukrainian Cultural Association

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Проект Global Ukraine News розвиває нову глобальну мережу для більш системної співпраці українських лідерів з усього світу. Йдеться про створення комунікативної платформи, яка допоможе розвинути нові спільні проекти. Рубрика Global Ukrainians розповідає про новостворені пост-майданні рухи та про українських лідерів глобального масштабу, їхні внески та майбутні проекти на підтримку боротьби українського народу за свободу та за європейський вектор розвитку України. Для кращого розуміння ситуації в Малайзії, ми звернулись до глобальних та проактивних українців з новоствореної організації Ukrainian Cultural Association (УКА).

Любов Шлапай, президент організації УКА

GU: Любо, розкажіть, будь ласка, як Ви переїхали до Малайзії?

Любов (президент організації): Я переїхала в Куала-Лумпур 6 років назад, працювати в онлайн-видавництві Mindvalley. На посаді директора з маркетингу я займаюся багатьма цікавими проектами. Ми навчаємо людей по всьому світу таким практикам як медитація, йога, розвиток інтуїції. За цей час багато відбулося в житті: весілля, народження донечки, подорожі країнами Азії.

Читайте за темою: Публічна дипломатія в Барселоні (Іспанія): інтерв’ю з Ольгою Дзюбан

GU: Як відбувався процес реєстрації Вашої організації? Чи складно зробити це в Малайзії?

Учасники УКА: Створення УКА (Ukrainian Cultural Association) зайняло біля 5-ти місяців. Сам процес був складний тим, що уся документація повинна подаватися під час реєстрації державною мовою – малайською. Але наша команда мала гарну ціль і ми подолали цей крок успішно. Малайзійський державний реєстр нам не робив жодних перепон i в усьому сприяв. До речі, Малайзія є гарним прикладом того, як офіційно державні установи працюють з громадянами.

Асоціація була створена 10 лютого 2017 року задля збереження українських традицій за межами України та сприяння дружньої співпраці України та Малайзії. Ми маємо намір продовжувати вже започатковані традиції, такі як святкування Дня Незалежності, свята Миколая,  Дня вишиванки.

Святкування Дня вишиванки

На меті – проводити фандрейзинг та збирати людей різних поколінь. А також – створити освітній проект, який повинен розпочатися вже в цьому році і буде сприяти вивченню української мови, малайської мови, гуртків української культури. Це особливо актуально для молодих сімей з дітьми.

Читайте за темою: Публічна дипломатія в Країні Басків (Іспанія): інтерв’ю з Оксаною Дем’янович та Юлією Прокопенко

GU: Як виглядатиме цей освітній проект?

Учасники УКА: Наш перший освітній захід розпочнеться вже в середині літа – це будуть малайські курси, які будуть проводитися малайзійським громадянином, він виявив бажання допомогти в проведенні занять на безоплатній основі. Мета – допомогти українцям та іншим іноземним громадам вивчити місцеву мову задля кращої можливості спілкуватися та розуміти місцеву лексику.

Читати далі

1 2 3
Share.

Comments are closed.