Global Ukraine News

Global Ukrainians розвиватимуть Business Hub у співпраці з ICC Ukraine з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

7- 8 липня у Києві під час V Форуму Global Ukrainians буде представлена новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії – Global Ukraine Business Hub, глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів у світі, який дозволить українським компаніям закріплюватися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів. Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню.

Global Ukraine News розпочинає серію публікацій, в яких розповідатимемо про наших партнерів у рамках організації Форуму та запуску бізнес-платформи мережі Global Ukrainians, з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну.

Один з наших перших партнерів у рамках розвитку бізнес дипломатії через мережу Global Ukrainians – Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), неприбуткова, некомерційна організація, що є уповноваженою Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

Читати за темою: V Форум Global Ukrainians: «Українські бренди ставимо в тренди», #Ukraine #CreativeNation 

Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) є провідною міжнародною структурою,  відомою у світі ефективною платформою розвитку міжнародної торгівлі. Разом з її Національними комітетами ICC сприяє виходу національних підприємств на ринки зарубіжних країн. На сьогодні це єдина світова організація бізнесу, яка виступає від імені підприємств всіх секторів в усьому світі починаючи з 1919 року. На даний момент вона охоплює понад 6 млн. компаній в більш ніж 130 країнах світу. Міжнародна Торгова Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

ICC Ukraine – перший національний комітет на території країн СНД. Комітет був створений у 1998 році, і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес. За час існування Комітет організував бізнес-форуми у 67 країнах світу, брав участь у 8 Конгресах WCF та 5 конгресах ICC, має  ділові контакти з Комітетами  у 93 країнах світу, проводить понад 7 міжнародних бізнес-заходів щорічно, має представництва у 22 регіонах України, пропонує 18 продуктів  для сприяння розвитку бізнесу, створив 15 Комісій з  актуальних напрямків діяльності, має компетентну команду фахівців та віце-президентів за напрямками діяльності.

Основним завданням ICC Ukraine – системна допомога експортерам країни, допомога вітчизняним підприємцям у виході на зовнішні ринки, сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій із впровадженням кращих світових практик.

Основними стратегічними цілями організації є формування позитивного міжнародного іміджу України, створення сприятливого бізнес – середовища для сталого розвитку та процвітання.

Читати за темою: Українські бренди ставимо в тренди: Ukraine – #CreativeNation

Принципові преференції ICC Ukraine – це партнерські взаємини із Національними комітетами Світової організації бізнесу (The World Business Organization) у 93 країнах світу для сприяння міжнародній торгівлі, опанування нових ринків, пошуку партнерів та залучення інвестицій.

ICC Ukraine надає комплексну фахову допомогу національним підприємствам через: експертні консультації та діалог «влада-бізнес», участь  у роботі 14 Комісій та Робочих групах ICC, представництво і головування у Громадських Радах при провідних міністерствах та відомствах України з метою сприяння створенню умов ведення бізнесу через діалог між представниками ділових кіл та влади.

ICC Ukraine також пропонує актуальні програми та продукти для сприяння розвитку національного підприємництва:

  • «Партнерство країн» – сприяння у розвитку зовнішньоекономічної діяльності через мережу партнерів у 93 країнах світу, проведення бізнес-форумів; інформаційно-аналітична підтримка.
  • «GREENERGY Initiative» – формування політики та реалізації проектів розвитку «зеленої економіки» в Україні.
  • «Єдине вікно-локальне рішення» – спрощення процедур міжнародної торгівлі.

ICC Ukraine також пропонує різні сервіси для бізнесу: професійні публікації ICC для банкірів та фахівців зовнішньоекономічної діяльності, верифікація документів при здійсненні експортно-імпортних операцій, підтвердження документів на автентичність відповідно до двосторонніх угод, захист прав інтелектуальної власності через програму BASCAP (бізнес проти контрафактної продукції та піратства), перевірка та підтвердження надійності бізнес-партнерів, міжнародний арбітражний суд при МТП як ефективний інструмент захисту інтересів національних товаровиробників у провідній міжнародній арбітражній установі. GU

Share.

Comments are closed.