Global Ukraine News

Global Ukrainians розвиватимуть Business Hub у співпраці з ICC Ukraine з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

7- 8 липня у Києві під час V Форуму Global Ukrainians буде представлена новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії – Global Ukraine Business Hub, глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів у світі, який дозволить українським компаніям закріплюватися на нових експортних ринках, надаючи необхідну інформаційну підтримку та допомогу у пошуку партнерів. Таким чином українці зможуть розвивати бізнес в усіх куточках світу та залучати інвестиції в Україну, безпосередньо сприяючи її економічному розвитку та процвітанню.

Global Ukraine News розпочинає серію публікацій, в яких розповідатимемо про наших партнерів у рамках організації Форуму та запуску бізнес-платформи мережі Global Ukrainians, з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну.

Один з наших перших партнерів у рамках розвитку бізнес дипломатії через мережу Global Ukrainians – Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), неприбуткова, некомерційна організація, що є уповноваженою Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

Читати за темою: V Форум Global Ukrainians: «Українські бренди ставимо в тренди», #Ukraine #CreativeNation 

Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) є провідною міжнародною структурою,  відомою у світі ефективною платформою розвитку міжнародної торгівлі. Разом з її Національними комітетами ICC сприяє виходу національних підприємств на ринки зарубіжних країн. На сьогодні це єдина світова організація бізнесу, яка виступає від імені підприємств всіх секторів в усьому світі починаючи з 1919 року. На даний момент вона охоплює понад 6 млн. компаній в більш ніж 130 країнах світу. Міжнародна Торгова Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

ICC Ukraine – перший національний комітет на території країн СНД. Комітет був створений у 1998 році, і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес. За час існування Комітет організував бізнес-форуми у 67 країнах світу, брав участь у 8 Конгресах WCF та 5 конгресах ICC, має  ділові контакти з Комітетами  у 93 країнах світу, проводить понад 7 міжнародних бізнес-заходів щорічно, має представництва у 22 регіонах України, пропонує 18 продуктів  для сприяння розвитку бізнесу, створив 15 Комісій з  актуальних напрямків діяльності, має компетентну команду фахівців та віце-президентів за напрямками діяльності.

Основним завданням ICC Ukraine – системна допомога експортерам країни, допомога вітчизняним підприємцям у виході на зовнішні ринки, сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій із впровадженням кращих світових практик.

Основними стратегічними цілями організації є формування позитивного міжнародного іміджу України, створення сприятливого бізнес – середовища для сталого розвитку та процвітання.

Читати за темою: Українські бренди ставимо в тренди: Ukraine – #CreativeNation

Принципові преференції ICC Ukraine – це партнерські взаємини із Національними комітетами Світової організації бізнесу (The World Business Organization) у 93 країнах світу для сприяння міжнародній торгівлі, опанування нових ринків, пошуку партнерів та залучення інвестицій.

ICC Ukraine надає комплексну фахову допомогу національним підприємствам через: експертні консультації та діалог «влада-бізнес», участь  у роботі 14 Комісій та Робочих групах ICC, представництво і головування у Громадських Радах при провідних міністерствах та відомствах України з метою сприяння створенню умов ведення бізнесу через діалог між представниками ділових кіл та влади.

ICC Ukraine також пропонує актуальні програми та продукти для сприяння розвитку національного підприємництва:

  • «Партнерство країн» – сприяння у розвитку зовнішньоекономічної діяльності через мережу партнерів у 93 країнах світу, проведення бізнес-форумів; інформаційно-аналітична підтримка.
  • «GREENERGY Initiative» – формування політики та реалізації проектів розвитку «зеленої економіки» в Україні.
  • «Єдине вікно-локальне рішення» – спрощення процедур міжнародної торгівлі.

ICC Ukraine також пропонує різні сервіси для бізнесу: професійні публікації ICC для банкірів та фахівців зовнішньоекономічної діяльності, верифікація документів при здійсненні експортно-імпортних операцій, підтвердження документів на автентичність відповідно до двосторонніх угод, захист прав інтелектуальної власності через програму BASCAP (бізнес проти контрафактної продукції та піратства), перевірка та підтвердження надійності бізнес-партнерів, міжнародний арбітражний суд при МТП як ефективний інструмент захисту інтересів національних товаровиробників у провідній міжнародній арбітражній установі. GU

Share.

Comments are closed.