Global Ukraine News

Іноземні ЗМІ про Україну: виборчі махінації, «кінець любові» та українські танки

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Моніторинговий проект «ОКО» щоденно відслідковує статті в закордонних інтернет-виданнях, в яких йде мова про Україну. Окрім посилання на статтю, проект фіксує і рівень суспільного резонансу, який вираховується програмою на основі «вподобайок», репостів та коментарів у соціальних мережах.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: традиції Різдва, жахливе вбивство та антиєврейські скандування

Користуючись цим інструментом, Global Ukraine News вирішив дізнатися, які ж англомовні статті про Україну минулого тижня (09.01 — 15.01.2017) набрали найбільше розголосу. Одразу зазначимо, що серед статей на схожу тематику ми вибирали лише одну, яка була найбільш «популярною» в мережі.

Основні інформаційні приводи для публікацій стосувалися: втручання України у вибори в США, провального етапу відносин з ЄС та українських танків. Отже, пропонуємо Вам ТОП матеріалів про Україну.

Надзвичайний резонанс: Україна втручалася у вибори в США

Тема, яка буквально підірвала англомовні ЗМІ минулого тижня, стосувалася втручання українських чиновників у вибори в США. Першим про це заговорило Politico, їхній матеріал від 11 січня набрав 7437 пунктів резонансу, що теж немало. А от його передруки і рерайти на інших ресурсах набирали понад 10000 пунктів резонансу.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: «зраджена» резолюція, чотирилапі друзі та американська допомога

Наприклад, матеріал на breitbart.com «Українські чиновники таємно атакували Трампа та допомагали Клінтон під час виборів» набрав 14071 пункт резонансу.

Українські чиновники допомагали Клінтон публічно очорнити здатність Трампа займати пост президента, а також оприлюднювали документи, які були спрямовані на звинувачення Трампа або його помічників у корупції, пише видання.

Автори наводять приклад з Полом Манафортом зі штабу Трампа, який допомагав президенту-утікачу Віктору Януковичу з політичними консультаціями. Також  у серпні ЗМІ оприлюднили інформацію, що консультант кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа Пол Манафорт, можливо, допомагав владі колишнього президента України Віктора Януковича робити грошові перекази на мільйони доларів, приховуючи джерела фінансування.

Читати далі

1 2
Share.

Comments are closed.