Global Ukraine News

Міжнародний фонд Івана Франка провів презентацію в Оттаві

Дирекція Міжнародного фонду Івана Франка провела презентацію в Оттаві. У заході взяв участь голова правління фонду, онук відомого українського громадського діяча Івана Франка – Роланд Франко.

За словами Ігоря Куруса, директора-розпорядника фонду, метою візиту делегації до Канади став пошук довготривалих партнерів та заохочення місцевих науковців до висунення на здобуття премії.

«Метою нашого фонду є відкриття світу України не оповитої війною та революцією, а освіченої та сповненої науки», – сказав Курус.

Читайте за темою: В Україні пройде фестиваль патріотичного кіно

До заходу, який відбувся у приміщенні університету Оттави, долучилися члени української громади, студенти, викладачі та інші зацікавлені особи.

Міжнародний фонд Івана Франка створено у червні 2015 року. Це – недержавна благодійна організація. Діяльність Фонду спрямована на підтримку розвитку україністики та соціально-гуманітарних наук, просування та популяризація наукового і творчого доробку Івана Франка.

Першочерговим і основним завданням Фонду є заснування та реалізація Міжнародної Премії Івана Франка та сприяння її світовому визнанню. Міжнародна премія вручається у двох номінаціях: «за вагомий внесок у розвиток україністики», «за вагомий особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук».

Ініціатором створення Фонду став онук Івана Франка Роланд Франко.

Поділитись

Коментарі закріті