Global Ukraine News

Вихованці українського Зразкового дитячого хору Gloria здобули перемогу на фестивалі у Чехії

Вихованці Зразкового дитячого хору Gloria із Житомира здобули перемогу на 45-му міжнародному пісенному фестивалі, що відбувся у чеському місті Оломоуц. Про це повідомляє Укрінформ.

«Загалом у конкурсі брали участь 33 колективи з різних країн світу. Серед них – вісім дитячих хорів, які представляли Словенію, Туреччину, Угорщину, Україну та Чехію. Наш хор був єдиним учасником від України. Суперники у нашій номінації були дуже цікавими, і все ж хор Gloria виступив блискуче – ми взяли 96,7 балів зі ста можливих. Слухачі аплодували і кричали нам «Браво», хоча на таких конкурсах це, в принципі, й не прийнято. 10 років тому ми вже брали участь у цьому фестивалі – і теж взяли «золото»», – розповіла художній керівник і диригент колективу, заслужена артистка України Наталія Клименко.

Читати за темою: Благодійний марафон “Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні” 

Загалом у хорі Gloria співають близько 60 дітей віком від дев’яти до шістнадцяти років. Але на конкурс до Чехії виборювати перемогу цього разу вирушив лише 31 вокаліст. Однак це не завадило житомирянам стати тріумфаторами, виконавши при цьому складну програму із чотирьох творів.

Зрештою, за менш ніж півроку хор Gloria уже здобув п’ять золотих медалей і два гран-прі на конкурсах різного рівня. Крім того, після перемоги на фестивалі у Чехії, житомирський колектив також успішно виступив у Франції. На свято Трійці житомирський хор Gloria запросили до участі у католицькій месі французького храму. Під час цього заходу наші вокалісти заспівали зокрема й «Молитву за Україну».

 

Поділитись

Коментарі закріті