Global Ukraine News

Художниця Марина Данилович вдруге перемогла на конкурсі в Америці

Українська художниця Марина Данилович, яка живе в Чикаго, другий рік поспіль єдина з українців перемагає на конкурсі Польського музею Америки. Перемога дає право презентувати свої картини на виставці закладу.

Марина Данилович розпочала творчий шлях після переїзду до Чикаго. За порадою знайомих звернулася до відомого художника Володимира Монастирецького. Навчалася у нього два роки, повідомляє сайт ukrainianchi.

Читайте за темою: Українська співачка виконала поезію Шевченка у стилі блюз

«Ми навчалися у дуже швидкому темпі, я займалася 4-5 разів на тиждень зранку і до вечора. Зі свого досвіду знаю, що навчання не буває легким, це завжди праця, це завжди сльози. Можна прийти в студію, малювати цілий день, а під кінець дня дивишся і думаєш: «Боже мій, це зовсім не те, що я хотіла». Потім береш мастихін, здираєш всю фарбу і залишаєш чисте полотно, і плачеш з думкою: «я нічого не вмію»», – каже Марина Данилович.

Дівчина працює у техніці олійного живопису. Малює квіти, натюрморти та пейзажі. Щоб розвиватися переглядає ботанічні атласи та фотографії. У США українка живе три роки. Щоб підтримати військових з України, одну зі своїх робіт віддала на благодійний аукціон у Сполучених Штатах. Гроші за картину, яку продали за 600 доларів, пішли на допомогу пораненому військовому Євгену Ісаєву.

Поділитись

Коментарі закріті