Ще маю роботи на теми давніх українських свят. Вони яскраві та дуже глибокі за змістом. Дуже вагоме місце у моїй творчості займають орнаментальні композиції в основі яких лежить вічний символ роду – «Дерево життя». Вони проростають з глибини віків у сьогодення. Це зв’язок із нашими предками, нашим міцним корінням. Але яка б не була робота: краєвид, натюрморт, портрет-образ, тематичний твір чи орнаментальна композиція – у кожній відчувається Україна. Це видно у колориті, формах, орнаментах і ще у чомусь невидимому, бо у кожен твір я вкладаю часточку своєї душі.
Важко сказати які саме роботи найбільш улюблені, бо кожну я виношую довгий час, наче дитину. Поціновувачі моєї творчості це відчувають. Гобелен має надзвичайну властивість зробити палац ще більш урочистим та розкішним, а приватний інтер’єр зробити теплим та затишним.
Українському килиму завжди був властивий лірико-оповідальний характер, тісний зв’язок з мотивами народних пісень фольклору. Традиції українського ткацтва, що складалися протягом століть, стали щедрим джерелом для розвитку цього виду мистецтва на сучасному етапі.
Читайте за темою: Вишиванка: історія, легенди та модні тренди
У сучасному світі гобелени виконують декоративну функцію. Українські гобелени ручної роботи є справжніми витворами мистецтва, які вдало вписуються в сучасні інтер’єри і надають приміщенню тепло, затишок і крапельку розкоші. GU