Global Ukraine News

Решетилівські гобелени від Ольги Пілюгіної – диво народного мистецтва України

Ще маю роботи на теми давніх українських свят. Вони яскраві та дуже глибокі за змістом. Дуже вагоме місце у моїй творчості займають орнаментальні композиції в основі яких лежить вічний символ роду – «Дерево життя». Вони проростають з глибини віків у сьогодення. Це зв’язок із нашими предками, нашим міцним корінням. Але яка б не була робота: краєвид, натюрморт, портрет-образ, тематичний твір чи орнаментальна композиція –  у кожній відчувається Україна. Це видно у колориті, формах, орнаментах і ще у чомусь невидимому, бо у кожен твір я вкладаю часточку своєї душі.

Фото : Гобелен «Мрії дівочі»

Фото: Гобелен «Хвиля»

Фото: Гобелен «Купави»

Фото: Гобелен «Родинне гніздо»

Фото: Гобелен «Три стихії»

Важко сказати які саме роботи найбільш улюблені, бо кожну я виношую довгий час, наче дитину. Поціновувачі моєї творчості це відчувають. Гобелен  має надзвичайну властивість зробити палац ще більш урочистим та розкішним, а приватний інтер’єр зробити теплим та затишним.

Фото: Гобелен «Яблуневий сад»

Українському килиму завжди був властивий лірико-оповідальний характер, тісний зв’язок з мотивами народних пісень фольклору. Традиції українського ткацтва, що складалися протягом століть, стали щедрим джерелом для розвитку цього виду мистецтва на сучасному етапі.

Читайте за темою: Вишиванка: історія, легенди та модні тренди

У сучасному світі гобелени виконують декоративну функцію. Українські гобелени ручної роботи є справжніми витворами мистецтва, які вдало вписуються в сучасні інтер’єри і надають приміщенню тепло, затишок і крапельку розкоші. GU

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

1 2 3
Share.

Comments are closed.