Global Ukraine News

Культові американські комікси видадуть українською мовою

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Українське видавництво «Рідна Мова» отримало ексклюзивні права на переклад коміксів DC українською мовою та готує їх видання спільно з київським Comic Con. Перші книжки мають бути видані навесні 2017 року. Про це повідомляє офіційна сторінка видавництва у Facebook.

Видавництво оголосило конкурс для перекладачів, які не лише добре володіють англійською мовою, а й розуміються на коміксах. Перші видані книжки планують презентувати вже на наступному Kyiv Comic Con.

Читати за темою: Документальний фільм «Крим. Як це було» відправиться у турне Європою

DC Comics – одна з найбільших і найуспішніших компаній, яка була заснована у 1934 році та працює на американському ринку коміксів. Вона є видавничим відділом DC Entertainment Inc., що є дочірньою компанією Warner Bros. Власником Entertainment, у свою чергу, є Time Warner.

DC Comics випускає матеріали, що характерні багатьма відомими персонажами, такими як Супермен, Бетмен, Диво Жінка, Флеш та решта Всесвіту DC (DC Universe ).

Share.

Comments are closed.