Global Ukraine News

Нідерланди інвестували €600 тисяч у вирощування салату в Україні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У місті Буськ на Львівщині відкрили другу чергу теплиць для вирощування салату. Інвестор з Нідерландів вклав у це 600 тисяч євро. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«У всіх теплицях компанії площею 4800 м² вирощують 6,5 тисяч кг салату або 45 тисяч штук на тиждень. Листовий салат різних видів вирощують за технологією сухої гідропоніки. ТзОВ «Галіція Грінері» – єдине підприємство в Україні, яке вирощує салат за такою технологією. Наступного року планує вирощувати також овочі», — йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Українське цибулиння стає популярним у Швейцарії

Зазначимо, що ТзОВ «Галіція Грінері» – підприємство з 100% іноземними інвестиціями. В 2015 році компанія завершила перший етап будівництва загальною площею 8 тис. м². У теплиці площею 4 тис. м² вирощують листовий салат різних видів за технологією сухої гідропоніки.

Гідропонікою називається спосіб вирощування рослин без ґрунту на штучних поживних середовищах, в яких всі необхідні елементи живлення даються в легкозасвоюваній формі, у потрібних співвідношеннях і концентраціях.

Share.

Comments are closed.