Global Ukraine News

Українці Варшави взяли участь в мультикультурному фестивалі

В неділю, 28 серпня, на Pl. Bankowy у польській столиці Варшаві пройшов фестиваль «Мультикультурне варшавське Street Party». Це – парад представників громад тих країн, які проживають у Варшаві. Кожна громада старається себе показати у найяскравіших барвах під час цього дійства, і українці також.

Українська громада бере участь кожного року у цьому заході, представляючи українську культуру парадом вишиванок та українськими піснями. Організатори на Facebook-сторінці події закликали усіх охочих долучитися до мультикультурного параду, одягнувши  вишиванки та взявши з собою прапори.

Долучилися до недільного параду вишиванок близько 150-ти українців віком від 4 до 70-ти років, що проживають у Варшаві, а організатором була організація «Euromaidan-Warszawa».

Читайте за темою: У Берліні святкують День Незалежності на повітряній кулі

«Настрій у всіх учасників ходи був чудовим, – розповідає Володимир Коваленко, член організації «Euromaidan-Warszawa». – Перехожі реагували на українську ходу дуже радісно, усміхалися. А також підтримували, коли ми вигукували наше національне «Слава Україні»». Після урочистої ходи, учасники параду відправилися на спільний пікнік. GU

Поділитись

Коментарі закріті