Global Ukraine News

Українська молодь в Португалії зустрілась з Послом України

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

21 квітня вперше відбулась зустріч-знайомство української молоді в Португалії з Послом України Інною Огнівець. Зустріч пройшла у приміщенні Культурно-інформаційного центру, що діє при Посольстві України в Португалії. Ініціатором зустрічі виступила пані Посол Інна Огнівець.

Метою зустрічі було обговорення спільних проектів та обмін думками. Розмова відбувалась у форматі круглого стола. Пані Посол цікавилась проектами в галузі культурної дипломатії, також запропонувала свою консультативну допомогу та інформаційну підтримку та нaдала кілька порад.

«Цікавилась кожним – звідки, чим займаємось в Португалії, які проекти вже реалізували і які плануємо. Підказала кілька митців серед українців Португалії, яких можна було б запросити з виступом на наші культурні заходи. Наприкінці подякувала за нашу небайдужість і патріотизм та запросила зустрічатись частіше в такому складі», – коментує зустріч Тетяна Франчук співзасновник Спільноти української молоді в Португалії.

Читати за темою: Українського цвіту – по всьому світу: як українці Керетаро (Мексика) беруть участь в Фестивалі країн світу

Така ініціатива Посла України в Португалії є гарним прикладом небайдужості та взаємодії Посольства з українськими громадянами на найвищому рівні. GU

Share.

Comments are closed.