Global Ukraine News

Документальний фільм “Закохатися в Україну” (Fall In Love With Ukraine), знятий за мотивами книги відомого шанхайського художника Чжен Женьгана “Листи кохання до України”.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and 中文. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Стрічку було створено за підтримки Посольства України в КНР, МІжнародної культурної асоціації Шанхаю та 5-го каналу України. Це фільм виробництва “Шанхайської студії візуального мистецтва Жень Гана”, який окреслює історію культури України із найдавніших часів і культурні взаємозв’язки між нашою країною та Китаєм, а також процес створення митцем інсталяції “Злагода”.

Чжен Женьган про “Злагоду” на Шовковому шляху:

В серпні 2015 року я з моєю інсталяцією під назвою “Злагода” нарешті ступив на українську землю, прокладаючи мій шлях від Києва до Одеси, до колиски доісторичної культури Трипілля, до Кам’янця-Подільського, до Китай-граду, через який колись проходив Шовковий шлях, до Карпат, Львову, відомого на весь світ “Тунелю кохання”. Від міста до міста, від селища до селища, за місяць мій витвір промандрував вздовж Шовкового шляху через усю Україну. 

“Злагода” або ж, в більш широкому значенні, “Мир” – одна з традиційних благородних якостей в китайській культурі, втілена в ієрогліфі з 1200-річною історією “和”(що дословно перекладається як “гармонія, мир, злагода”), постала як об’ємна конструкція і перенеслась за допомогою засобів сучасного мистецтва із двовимірної площини в площину тривимірну, з метою продемонструвати матеріальну, просторову форму китайських ієрогліфів, а також подати під абсолютно новим кутом зору їх чарівність, що надихає.


Продемонстрована під час цієї моєї мандрівки Україною інсталяція “Злагода” була представлена трьома окремими елементами червоного, жовтого та блакитного кольорів: жовтий та блакитний символізують український державний прапор, а червоний – китайський. 


Це означає, що відносини між Україною і Китаєм, наче поєднання цих трьох кольорів, обов’язково зможуть подарувати світу яскраве різнобарв’я. Я прагну за допомогою статичної, природньої краси спонукати людей цінувати мир і злагоду.

Більше робіт пана Чжена, на створення яких надихнула його саме Україна, дивіться за посиланням тут


www.uahouse.net

(+86)10-84243676转8165

Ukraine House in Beijing

Add:Room 1002, Hailong Tower, Building 1 Shimao International Center, #13 Gongti NorthRoad, Chaoyang District, Beijing, China

(+86 )10-842 43 676 – 8165 

(wechat: i_am_ukrainian)

Yana Shuliak

Сохранить

Сохранить

Share.

Comments are closed.