Global Ukraine News

Кооперація, емоційний інтелект та soft skills – ключ успішності епохи інноваційної економіки

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

йАвтор: Віолета Москалу, Доктор Філософії (Management Sciences), Університет Лотарингії (Франція). Експерт з питань державного управління та міжнародного розвитку, 15 років професійного досвіду в міжнародних та мультикультурних контекстах (проживала та працювала у Західній Європі, Північній та Західній Африці, Карибському регіоні, Балканських країнах, Східній Європі). Засновниця Global Ukraine Foundation, ініціаторка та співзасновниця Global Ukrainians Forum. Родом з Буковини, українка румунської національності, має досвід співпраці з ENA Париж, ЄС, Радою Європи, Міжамериканським банком розвитку, USAID.

Всесвітній економічний форум у Давосі серед навичок, які будуть актуальними для успішної кар’єри в 2020 році, виокремлює комплексне розв’язання проблем, критичне мислення, креативність, управління людьми, координацію дій з іншими, емоційний інтелект, складання суджень і ухвалення рішень, сервіс-орієнтування, взаємодію, ведення перемовин, когнітивну гнучкість.

Вміння управляти змінами, емоціями, правильна побудова комунікацій, влагодження конфліктів є рисами сучасного, прогресивного, успішного та щасливого керівника, адже саме успішний менеджер має забезпечити злагоджену, високопродуктивну та результативну роботу всього колективу. Старі кліше та стандартні виходи з конфліктних ситуацій більше не працюють в сучасному глобалізованому світі, на перший план виходять міжособистісні взаємини, розуміння внутрішнього світу людини, вміння креативно та індивідуально підходити до кожної ситуації.

Основою економіки знань є створення та розвиток інтелектуального капіталу, який складається з оригінального перетинання людського (human capital) та соціального капіталу (social capital). Через те, що інноваційний процес є колективним процесом, ключове для лідера – це інклюзивність, а саме вміння звести разом знання та ідеї різних людей, бути тим каталізатором, який створює та розвиває синергію всередині команди або між різними стейкхолдерами.

Емоційний інтелект та перелічений вище список навичок визначають на 90% ваші шанси на успіх у час інноваційної економіки знань або шерінг економіки.

Глобальна Академія Реформ – освіта майбутнього

Глобальна Академія Реформ – освітній проект Фундації Глобал Юкрейн, який пропонує серію глобальних конференцій. Тренерами на них виступатимуть вчені визнаних міжнародних університетів, українські фахівці-експати – ті, хто може поділитися з учасниками передовим досвідом у сферах глобального лідерства, просування українських брендів на світові ринки, реалізації реформ в різних сферах державного управління, тощо.

Та це не просто односторонні лекції. Глобальна Академія Реформ – це тренінги, практичні вправи, обговорення, де кожен учасник зможе не лише дізнатися щось нове, але й отримати практичні поради, які гарантовано працюють.

Париж, Брюссель, Страсбург, Лондон, Берлін, Вашингтон, Бостон, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Дубай, Гонконг, Шанхай – це далеко не повний список міст, де працювали тренери та експерти проекту.

Класична стандартна система освіти не розкриває такі важливі моменти як розуміння динаміки та стратегій управління змінами або емоційним станом, а саме як правильно реагувати та управляти змінами, розуміти власні страхи щодо впровадження нового та як з цим боротися; як усвідомити рівень впливу емоцій на наші щоденні рішення, розвинути емоційний інтелект та розуміти внутрішні переживання інших.

Класична стандартна система освіти також не вчить розпізнавати комунікаційні стратегії, а про основи асертивності, «ненасильницького спілкування» i «активного слухання» ніхто не чув під час навчання в школі або університеті. Не говорячи вже про ключові принципи безпрограшної переговорної стратегії або про універсальні психологічні ігри, які ведуть до конфліктів та створюють таку широку базу для непорозумінь у щоденному житті. A без цього неможливо бути успішним та збалансованим менеджером або співробітником, з яким приємно працювати.

Глобальний світ успішного хеппі-менеджера

21-22 вересня стартує марафон конференцій «Глобальний світ успішного хеппі-менеджера», ініційований фундацією Global Ukrainе в рамках освітнього проекту Global Ukraine Academy.

Ця унікальна програма спрямована на розвиток soft skills, як ключового фактору успіху в сучасному глобальному світі.

Вона допоможе розвинути важливі компетенції для фахівця будь-якої сфери.

  • Успішні зміни – можливі! Декілька простих правил, щоб втриматись в авангарді змін, подолати феномен «спротиву змінам», перебороти психологічні бар’єри і не боятись нововведень.
  • Основи емоційного інтелекту – єдиний шлях до гармонії між свідомим та підсвідомим світом. Чому так важливо розвивати свій емоційний інтелект у наш час постійних змін?
  • Aсертивність: позитивно-стверджувальний комунікаційний стиль як умова ефективного та успішного спілкування.
  • Ключові принципи безпрограшної переговорної стратегії («переговорна методика Гарварду»).
  • Aвтономія співробітників та мотивація: як стимулювати інноваційний потенціал та як працювати з поколінням Millennials ?

З детальною програмою заходу можна ознайомитись тут, тут або тут.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/vxU81hNXt8IHEJhc2.

Ця унікальна освітня програма проходитиме у партнерстві з Американською торговельною палатою та фундацією IDF Reforms Lab.

Під час наступних тренінгів українські фахівці з-за кордону поділяться своїми знаннями та практичним досвідом у сфері соціального підприємства та просування українських брендів на світові ринки. Слідкуйте за новинами на сайті: https://global-ukraine-news.org/ та на нашій ФБ сторінці www.facebook.com/GlobalUkraineFoundation.

Усі ці знання та навички критично важливі, будь-то для створення стартапу, для управління своїм проектом в громадському секторі, для розвитку свого бізнесу або просування свого виробництва на глобальні ринки. Ці критичні навички також допоможуть Україні побудувати ефективну систему державної служби та нову політичну систему.

У сучасному світі яскравих особистостей найважливіше – поважати автономію учасників команди. Вміння розвивати потенціал людей, з якими ви працюєте, – першочергове для формування надійного і конкурентоспроможного колективу.

Економіка знань, мережевий світ постійних змін, уберізація та шерінг-економіка? Розвиваємо інклюзивний стиль лідерства, вчимося спілкуватись та співпрацювати, бо успішна кооперація – головний вектор економічного розвитку у 21ст. GU

Share.

Comments are closed.