Global Ukraine News

Українська документалка «Рідні» здобула головний приз на МКФ в Австрії

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Головний приз 13-го Crossing Europe Film Festival Linz отримала українська документальна стрічка режисера Віталія Манського «Рідні».

Про це повідомили в продакшн-компанії «435 Films».

«Рідні» – це фільм про життя людей із однієї родини, родини режисера, які мають спільну історію, спільне виховання, але на світогляд та самоідентифікацію яких вплинули сучасні події в Україні.

«Перемога такого особистого для мене фільму є чимось надзвичайним. Ніби нагородили не мою стрічку, а все моє життя. Конкурс був дійсно надзвичайно великим, у стрічках-конкурентах піднімалося багато загальноєвропейських проблем, зокрема біженців. Однак перемога картини з такою інтимною інтонацією – велика подія і для мене, і для всієї України», – прокоментував свій тріумф режисер Віталій Манський.

Читати за темою: Український мультик претендує на анімаційний «Оскар»

Прем’єра документальної стрічки «Рідні» відбулася в рамках Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах 2016 року. Далі фільм побував на міжнародних кінофестивалях в Канаді, Латвії, Естонії, Голландії, Німеччині, Великобританії, Бразилії. В Україні прем’єра відбулася 2 лютого 2017 року.

Фільм був підтриманий Державним агентством України з питань кіно.

Share.

Comments are closed.