Global Ukraine News

Україну представлять на Berlin Art Week 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 15 по 17 вересня у Берліні відбуватиметься мистецька подія – Berlin Art Week 2017. У рамках даного фестивалю пройде 14-тий арт-ярмарок сучасного мистецтва Berliner Liste, в якому візьмуть участь дві представниці України – живописець Таня Василенко та художник-кераміст Олеся Дворак-Галік. Про це повідомляють Стожари.

Читати за темою: Україна вдруге стане учасником Paris Design Week

«Ми ведемо міжнародну співпрацю вже на протязі декількох років. Цього року вирішили брати участь в арт-ярмарках різних країн світу. Berliner Liste став першим місцем, де ми покажемо на виставці свої твори міжнародній аудиторії та матимемо чудову можливість поспілкуватися та обмінятися творчим досвідом із галереями та митцями, які братимуть участь в цьому заході», — розповіла художниця Таня Василенко.

Цьогоріч Berliner Liste відбудеться у самому центрі Берліна на території колишнього поштового вокзалу Postbahnhof. На арт-ярмарку буде представлено 85 галерей з 37 країн, які покажуть шанувальникам мистецтва велику кількість робіт різних стилів та технік, від класичного живопису, скульптури та графіки до відео-арту та перформансів.

Share.

Comments are closed.