Global Ukraine News

Українські військові зустрілись з українцями Йорданії

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Діаспора Йорданії зустрілася з українськими десантниками, які брали участь у багатонаціональних штабних навчаннях НАТО «REGEX 2017».

Про це повідомляється на офіційному сайті Посольства України в Йорданії.

«У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України в Йорданії Сергія Паська, співробітників дипустанови та активістів української громади з 15 військовослужбовцями Високомобільних десантних військ ЗС України, учасниками АТО, які прибули до Йорданії з метою участі у багатонаціональних штабних навчаннях «REGEX 2017», – сказано у повідомленні.

На початку заходу, присвяченого до Дня захисника Вітчизни та Дня козацтва, Глава дипустанови виступив з промовою, в якій розказав про розвиток українсько-йорданських відносин, успіхи та досягнення українських громадян в Йорданії та подякував військовим за їх нелегку роботу.

Читайте за темою: Україну представлять на дипломатичному ярмарку в Йорданії

Також у відомстві повідомили, що для українських військових з концертною програмою виступили представники Українського культурного центру «Українська хата в Йорданії». Вони співали українські популярні пісні та читали авторські вірші поетеси Вікторії Бричкової – Абу Кадум про тугу за рідним краєм і про війну.

У свою чергу, десантники вручили Посольству України та українській громаді в Йорданії подарунки та сувеніри з батьківщини, а також синьо-жовтий стяг зі своїми побажаннями та підписами.

Як відомо, українські військовослужбовці на базі навчального центру м. Ез-Зарка (Йорданія) пройшли багатонаціональні штабні навчання НАТО «REGEX 2017». Головною метою навчань була реалізація міжнародного військового співробітництва за стандартами та процедурами НАТО із залученням держав-партнерів для удосконалення навичок з планування роботи багатонаціональних штабів.

Читайте за темою: «Одного разу я ризикнула і не прогадала, одного разу в мене повірили і все вийшло» – українська хенд-мейд майстриня в Йорданії

«REGEX 20172» — це черговий захід злагодженої роботи офіцерського складу багатонаціонального штабу в рамках міжнародного військового співробітництва. До навчання було залучено держави-члени та партнери НАТО, а також держави-учасниці Середземноморського діалогу.

Share.

Comments are closed.