Global Ukraine News

Фабрика програмування UNIT Factory запрацює у Києві

У Києві запускається інноваційний навчальний заклад UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory), який готуватиме ІТ-фахівців за стандартами французької Школи 42, яка була започаткована у 2013 році Нілом Ксавьє (мільярдер, співвласник французького провайдера Free) і набула шаленої популярності у Франції.

 Від традиційних навчальних закладів і різноманітних курсів програмування, UNIT Factory відрізняється більш ефективною системою відбору талантів та інноваційним методом навчання: тут навчатимуть програмувати, працювати в команді та знаходити неординарні рішення.

«У UNIT Factory немає вчителів, розкладу уроків, конспектів і традиційних оцінок. Навчання відбувається у форматі глибокого занурення в матеріал і подальшої роботи над проектами з використанням отриманих знань — такий підхід допомагає засвоювати матеріал набагато ефективніше. Ми робимо все, щоб прищепити студентам любов до їхньої спеціальності, щоб у них у процесі навчання горіли очі, а бажання розвиватися в обраній професії ніколи не зникло», — розповідає Валерія Заболотна, керівник освітніх програм K.Fund, одного зі співзасновників проекту.

Навчання в UNIT Factory – безкоштовне для учнів, проте за умови подальшої роботи в Україні протягом трьох років. Програма заснована на гейміфікації — підходах, характерних для комп’ютерних рольових ігор. Набуття знань і здача проектів супроводжуються «прокачуванням» навичок, отриманням нових рівнів і досвіду. UNIT Factory працює 24/7. Також UNIT Factory використовує метод Peer-to-Peer (P2P), який добре зарекомендував себе у французькій Школі 42. Він дозволяє студентам кооперуватися та розкривати свої творчі здібності під час командної роботи над проектами, а також допомагає випускникам максимально адаптуватися до реальних комерційних завдань.

При відборі кандидатів не враховуються академічні критерії (дипломи, ЗНО, оцінки) — студенти зараховуються до UNIT Factory, виключно виходячи з їхніх здібностей та мотивації. Рівень уже наявних навичок програмування не має значення. Згідно зі стандартами Школи 42, вступити до навчального закладу можуть молоді люди віком від 18 до 30 років, які пройшли вступне тестування.

Програма підготовки в UNIT Factory розрахована на період до трьох років. Уже після перших дванадцяти місяців навчання студенти зможуть вибирати: підвищувати свій професійний рівень далі чи піти працювати в компанію.

Онлайн-реєстрація кандидатів стартує у квітні 2016 року на сайті unit.ua.

Поділитись

Коментарі закріті