Global Ukraine News

Фото українця здобуло високу нагороду на міжнародному фотоконкурсі від Nikon

27 липня в Токіо відбулося нагородження переможців щорічного міжнародного фотоконкурсу «Нікон» – Nikon Photo Contest, який був приурочений до 100-річчя заснування компанії, повідомляє Дивись.infoю

Робота українського фотографа Сергія Літвінова «День перемоги» посіла друге місце в номінації «100-річчя Нікон». Фото унікальне тим, що відображає подвійний сенс свята 9 травня. На сайті конкурсу йдеться, що заохотила взяти участь в цьому конкурсі його дружина.

Читати за темою: Український режисер зніматиме стрічку в Голлівуді

Як повідомляє автор, фотографія була зроблена в його рідному містечку Новотроїцькому (Херсонська область) 9 травня 2016 року. Він з дружиною і донькою вирушили на святковий концерт. За традицією, що склалася, після концерту, право першими покласти квіти до меморіалу загиблим воїнам, надається ветеранам і людям, які мають пряме відношення до Другої світової війни. У той момент Сергій помітив як біля меморіалу стоїть літній чоловік з квітами в руках. Поклавши квіти, він ледь стримуючи сльози дивився на рідні імена на пам’ятнику. Саме цей момент і зафіксований на фотографії.

«На обличчі чоловіка відображена печаль, біль тієї війни, яку ми ніколи не забудемо. Цим знімком я хочу віддати шану тим людям, які захищали нашу Батьківщину», – розповідає Сергій.

Поділитись

Коментарі закріті