Global Ukraine News

Український випускник вступив у 10 вишів США

Випускник київського фінансово-правового ліцею Георгій Солодко вступив одразу до десяти американських вишів, у тому числі до Гарварду. Про це повідомляє КР.UA.

Окрім Гарварду хлопець вступив до вишів Стенфорда, Дартмута, Колумбійського, Північно-Східного, Бостонського, Колгейтского університетів, а також до коледжу Вассара та університетів Вандербільта й Тафтса.

«Обрав американські вузи тому, що в економіці, яка мені подобається, вони сильні і кращі», – сказав Георгій.

Хлопець розповів, що в Україні є відділення американської Ukraine Global Scholars, яка надає всю інформацію про навчання у США.

Прийом документів до американських університетів починається на 9 місяців раніше, ніж до українських. Дедлайни подачі заявок – до 1 січня. Іспити тривають з грудня по лютий. Результати можна дізнатися вже в квітні.

Георгій обрав Гарвард, тому що виш надав хлопцеві грант на безкоштовне навчання – $300 тис. на 4 роки. За словами київського випускника, українцям не так уже й складно вступати до університетів у США.

Читайте за темою: Роалд Гоффман, лауреат Нобелівської премії, уродженець Золочева: “Я люблю працьовитих, щирих і творчих українців”

«Я знаю хлопців, які вступили до іноземних вузів, хоча вчилися в невеликих містах – Первомайську, Луцьку. Проблема в тому, що багато учнів навіть не заходять на сайти, багато хто не знає, що компанія Coca-Cola цьогоріч надавала гранти на навчання в Америці. Нашим абітурієнтам просто лінь», – підсумував хлопець Георгій.

Для вступу до американського університету потрібно  зареєструватися на Universal College Application – загальна платформа для всіх вишів США. На цьому сайті абітурієнт має заповнити англійською мовою анкету Harvard College Questions for the Common Application або the Universal College Application Harvard supplement.

Також потрібно здати два іспити. Перший – загальне знання шкільних предметів, другий – профільних плюс написання твору на 1,5 тис. слів. Для цього слід зареєструватися на офіційному сайті іспиту (collegereadiness.collegeboard.org).

Крім того, необхідно надати  сертифікат на знання англійської TOEFL не нижче 97 балів, атестат, рекомендаційний лист зі школи.

Поділитись

Коментарі закріті