Global Ukraine News

Українська опера — один із хедлайнерів великої міжнародної театральної події Європи

Оперу-жах HAMLET. Dramma per Musica режисера Ростислава Держипільского і композиторів формації NOVA OPERA Романа Григоріва та Іллі Разумейка презентують на одній з найбільших міжнародних театральних подій Європи – Шекспірівському фестивалі у Гданську, який стартував 28 липня. Про це повідомляє Ua Post.

Українську виставу HAMLET. Dramma per Musica відібрали з-понад 100 постановок зі всього світу й удостоїли стати одним із хедлайнерів фестивалю. Її показ відбудеться 2 серпня на головній сцені Шекспірівського театру. Загалом, цього року в Шекспірівському фестивалі візьмуть участь театри й театральні компанії з Великобританії, Хорватії, Гонконгу, Росії, Індії та Польщі.

Читайте за темою: Українська студія – серед номінантів на премію MTV Video Music Awards

««Гамлет» Шекспіра датується 1601-1602 рр. – саме тоді у Флоренції зароджувався жанр опери, розповідають композитори. – Тому нам було цікаво взяти сюжет п’єси для створення опери у стилі раннього бароко. Іншим джерелом натхнення стала історія музики Єлизаветинського театру. Ми спробували реконструювати оркестр Шекспірівського театру, де зазвичай грало шість музикантів».

Крім виступу, творці вистави HAMLET. Dramma per Musica в рамках освітньої програми Шекспірівського фестивалю прочитають лекцію під назвою Shakespeare and noise, на якій розкажуть про тонкощі роботи над постановкою.

Поділитись

Коментарі закріті