Global Ukraine News

Селфі з прапором – флешмоб від МЗС

До Дня Державного Прапора України  МЗС запускає новий проект «#SelfieWithFlag».

«Минулого року ми запрошували вас сфотографуватися з прапором України за кордоном. Цього року ми пропонуємо вам наступне: ми впевнені, що у кожного українця є свій улюблений затишний куточок і в Україні. Тому, друзі, беремо державний прапор і вирушаємо підкорювати прекрасні куточки та міста нашої Батьківщини.

Читайте за темою: Платформа #MyGlobalUkrainians: довідайтеся більше про українських активістів світу та долучайтеся до цікавих проектів!

Умови пам’ятаємо? Вони досить прості! Робимо фото з прапором у своєму улюбленому місці в межах України, публікуємо їх на своїх акаунтах Facebook, Twitter та Instagram, додаючи хештег #SelfieWithFlag або #СелфізПрапором і розповідаємо всьому світові про унікальність цього місця. Давайте розповідати про Україну разом! #UkraineIsBeautiful», – йдеться на сторінці відомства.

У День Державного Прапора, 23 серпня, найбільш креативні та захоплюючі світлини будуть опубліковані на всіх сторінках соцмереж МЗС, а фотопереможець стане обкладинкою акаунтів МЗС у соціальних мережах до кінця літа. GU

Поділитись

Коментарі закріті