Global Ukraine News

Найбільший прапор України з квітів претендуватиме на два рекорди одразу

У Національному музеї народної архітектури та побуту України (Пирогово) планується створити найбільший Прапор України із квітів, площею близько п’ятнадцяти тисяч квадратних метрів. Створення найбільшого Прапора одразу потрапить як в Книгу рекордів України, так і в Книгу рекордів Гіннеса.

В формуванні Прапора візьмуть участь мешканці понад ста районних центрів по всій Україні, які сформують із чорнобривців (жовтого кольору) та петуній (блакитного кольору) частини загального Прапору України. Долучитися до акції може кожен охочий, купивши насіння для висадки, а за допомогу організатори обіцяють сертифікат учасника рекорду. Ініціатором проекту стала газета «Сільський вісник», назвавши акцію «Прапор країни – прапор миру».

Частинки Прапора з квітів демонструватимуться в районних центрах з 15 по 20 серпня, з 18 до 21 – в обласних, а після 21 серпня будуть відправлені до Києва. Керівник проекту Сергій Лисенко зазначив, що на сьогодні перше місце в Україні у допомозі зі створення прапора посідає Донецька область – звідти замовили 812 наборів, це більше ніж 500 кв. м. На другому місці – Харків, на третьому – Луганська область. Замовлення надсилали і з Мар’їнки, і з місць, які розташовані в зоні зіткнення.

Читайте за темою: Український художник-ілюстратор, роботи якого здатні зачарувати кожного

У Києві прапор можна буде розглянути до 29 серпня, після чого квіти подарують дитсадкам, школам, «Зеленбуду» Дніпровського району Києва, щоб вони прикрасили сквери та парки. Про це повідомляє Укрінформ.

Поділитись

Коментарі закріті