Global Ukraine News

Американська мандрівниця, яка об’їхала всі країни, захопилася Україною

Американка Кассандра (Кессі) де Пеколь стала першою жінкою, яка побувала у всіх країнах світу, а також людиною, якій найшвидше вдалося це здійснити – за 1 рік та 6 місяців. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Про Україну американка написала пост на своєму сайті Expedition 196 під назвою «Слава Україні».

«Україна є однією з моїх найулюбленіших країн. Я приїхала сюди відкритою для усього і позитивного, і негативного, а повертаюся з любов’ю до цього місця», – пише мандрівниця.

Читайте за темою: Неймовірні мандрівники: пішки через Україну та на велосипеді до Азії

«Люди, атмосфера, їжа, культура, стиль життя в Україні – чудові. Є така хибна думка, що Україна – це небезпечна країна, яка переживає багато потрясінь. Думають, що події на Сході (недалеко від кордону з Росією) поширюються на всю територію, що, безумовно, неточно. Це як стверджувати, що існує політичний конфлікт у Каліфорнії, тому не повинні їхати в США», – пише Кессі. Згадує і про українську історію, зокрема про Голодомор та «боротьбу за незалежність проти Німеччини і Радянського Союзу в часи Другої світової».

В Україні мандрівницю найбільше вразили люди. Кессі пише що українці – дуже милі і приємні та завжди готові прийти на допомогу.

Кассандрі припали до смаку й українські страви, особливо – пироги, сметана, сирники, борщ, голубці. А з українських міст мандрівницю найбільше вразила Одеса: «Історія, природа, бруковані вулиці і як бонус – прекрасне море. Я була щаслива тут і навіть знайшла свій улюблений ресторан «Куманець»». А в Києві американку вразив Софіївський Собор, вона відчула себе там спокійно і натхненно, та музей Пирогово.

Читайте за темою: Український мореплавець-любитель вирушив небезпечним маршрутом Колумба до берегів Америки

Щоправда, не всі враження Касандри виявилися цілком позитивними. Так, вона поскаржилася на задуху в потязі («вночі не вимикають опалення і вікна не відчиняються»), через яку по приїзді до Києва почувалася розбитою. А на столичному вокзалі їй годину довелося простояти в черзі, щоб дізнатися, що каса не приймає готівку.

Попри це дівчина написала: «Я люблю Україну. Так не хочеться звідси їхати… Відчуваю, що обов’язково захочу сюди повернутися».

Поділитись

Коментарі закріті