Global Ukraine News

Неймовірні мандрівники: пішки через Україну та на велосипеді до Азії

Українці все частіше вдаються до найнеймовірніших подорожей: пара з Дніпра кілька тижнів тому завершила навколосвітню подорож, ще один українець вирушив в мандрівку більш ніж 40 країнами світу автостопом. А на днях свою пішу босу подорож Україною завершили двоє мандрівників Іван Онисько з Тернопільщини та Юрій Регліс із Житомирщини.

Хлопці пройшли з Ужгорода до Харкова так званим Вишиваним шляхом. Цей маршрут самі ж вигадали для популяризації внутрішнього туризму в Україні. Він пролягає через 10 областей. Окрім великих міст, маршрут охоплює безліч живописних місцинок та пам’яток архітектури. Про це повідомляє ZIK.

Читайте за темою: Навколосвітня подорож українців на власному авто: 51 країна та незабутні враження

Всю дорогу мандрівники подолали босоніж, одягнуті у вишиванки та штани з лляного полотна. У сумках мали лише найнеобхідніше – паспорти, телефони, портативну камеру з запасними батареями.  Всього вони подолали 1981 кілометр і провели в дорозі 98 днів.

Читайте за темою: Українець вирушив в навколосвітню подорож автостопом

Плани на неймовірну подорож має й одесит Руслан Верін, який відправився в Азію на велосипеді. Мандрівник планує подолати 14 тисяч кілометрів, побувати в 13 країнах, а останньою точкою маршруту стане Сінгапур. З собою Руслан взяв вишиванку, спальник і сало та розраховує додому повернутися за півроку. GU

Поділитись

Коментарі закріті