Global Ukraine News

Українка стала успішним візажистом в Англії

Анастасія Кірілеско, яка родом із міста Новоселиця (Чернівецька область), успішно працює візажистом у Нортгемптоні. Розповідає pogliad.ua.

Дівчина вперше почала цікавитися процесом візажу ще під час навчання у школі. У дев’ятому класі, пригадує, хотіла навчитися робити собі гарний макіяж. Під час літніх канікул вирішила не гаяти часу, а йти до своєї мети та увійти до індустрії краси. Якщо раніше вона думала, що робить це лише заради себе, то незабаром зрозуміла, що ця професія її дійсно зацікавила та хоче навчитися та дарувати красу іншим. Відвідувала різноманітні курси, майстер-класи як в Україні, так і за її межами. Тому в доволі молодому віці Анастасія вміла підготувати красунь до найважливіших подій їхнього життя.

Після закінчення школи дівчина вступила до ЧНУ на факультет іноземних мов, однак візаж вона не закинула, а слідкувала за тенденціями моди та могла запропонувати прекрасній половині людства різні варіанти макіяжу.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

Про роботу за кордоном, тим більше у Великій Британії, ніколи і не замислювалася, однак доля подарувала їй такий шанс. Нехтувати ним Анастасія не захотіла, вирішила скористатися можливістю та отримати новий досвід, в тому числі й життєвий. На прийняття важливого рішення не пішло багато часу. 22-річній Насті знадобилося лише кілька днів.

З першого дня Анастасія почала працювати у салоні краси «John’s Hairdressing». Проте окрім цього, працювала і на інших роботах, зокрема, в інтернет-магазині. Зараз же українка присвячує чи не весь свій час роботі в салоні краси: робить макіяж, нарощує вії та коректує форму брів. За словами дівчини, в Україні дівчата та жінки звикли проводити трішки часу перед дзеркалом та користуватися хоч мінімально косметикою щодня, а англійки є більш стриманими у цьому. Та й для важливих подій теж обирають простий макіяж.

Серед клієнток Анастасії не лише англійки, але й українки, дівчата з Румунії та Молдови, які нині проживають там. Ціни ж на макіяж стартують від 15 фунтів стерлінгів (за простий візаж) і можуть сягати 25 фунтів.

Конкуренція між салонами краси є досить великою. Є навіть вулиця, де повністю розміщені такі заклади. Однак це талановиту дівчину не лякає, адже каже, що багато з них пропонують набагато нижчий за якістю макіяж, ніж в Україні. Наші майстри нічим не поступаються їм, часто навіть перевершують. Тому є попит, є і пропозиція.

Наразі дівчина радіє можливості займатися улюбленою справою та робити її якісно, і що не менш важливо, від душі. Вважає, що маючи сильний характер та будучи готовим якісно і багато працювати, можна досягти успіху в будь-якій країні, адже нічого неможливого немає.

Поділитись

Коментарі закріті