Global Ukraine News

Виставка про події на Промзоні Авдіївки розпочалася в Лісабоні

25 липня відбулося відкриття виставки «Промка» в Лісабоні, яка вже побувала у 6 країнах, та у відвідувачів залишила сильні враження, йдеться на сторінці Українці Португалії.

«Португалія увійшла у сімку перших країн, де показали виставку, і все це завдяки Галині Комар та Тетяні Франчук та завдяки усім вам, друзі! А також хочу подякувати усім українцям Португалії, кожному окремо, за ваш внесок, за присутність, за посильний фінансовий внесок, за поширення інформації, за небайдужість, за кожне добре слово, кожен лайк! Без вас цієї події не відбулося б. Окрема подяка хлопцям, що допомагали з монтажем експозиції. Захід також відбувся завдяки підтримці Посольства України в Португалії, асоціації «Пліч-о-пліч», Історичної Спілки Незалежності Португалії», – зазначає активістка громади Інна Шемет.

Читайте за темою: Українські захисники прибули на реабілітацію до Португалії

До цього виставка два тижні була в іншому португальському місті Порто, у приміщенні місцевої бібліотеки за підтримки мерії міста.

Читайте за темою: Українці вразили своїм виступом гостей міжнародного фестивалю в Португалії

«Фото – потужний інструмент, вони говорять про події краще від тисячі слів. Виставка PROMKA – дуже сильна, професійна, людяна, жива. Я вперше побачила фото і познайомилась з автором Олесем у Києві в лютому, тоді і виникла ідея привезти її для португальців, – розповідає Тетяна Франчук. – Ми домовились з Олесем взимку і почали підготовку, до Португалії експозиція встигла побувати вже в багатьох місцях. Наступний проект Олеся – про реабілітацію ветеранів АТО в Україні. Це теж надважлива тема і ми спробуємо нову експозицію привезти в Португалію».

PROMKA – фотопроект про події на Промзоні містечка Авдіївки та її захисників. PROMKA – це серія чорно-білих фотографій та полароїдних знімків воєнного кореспондента Кромпляса Олеся про українських героїв, котрі щодня в нелюдських умовах, під постійними обстрілами виконують свій обов’язок з оборони української державності. GU

Поділитись

Коментарі закріті