Global Ukraine News

Малайзія та Україна відзначають 25-річчя дипломатичних відносин

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цього року Малайзія та Україна відзначають «срібний ювілей» – 25-тиріччя дипломатичних відносин. Символічно, що для відзначення цієї важливої події та Дня Незалежності України Посол України в Малайзії Олександр Нечитайло та Директор департаменту Європи МЗС Малайзії Камсії Камаруддін взяли участь в урочистій церемонії висадки дерев в Таман Путра Пердана, розповідає Лідія Муруган, Секретар Української Культурної Асоціації. Віднині український каштан, який є символом міста Києва, та малайзійський гібіскус, який є державною квіткою Малайзії, символізуватимуть прагнення обох країн будувати майбутнє у тісній співпраці.

Читайте за темою: До Дня Державного Прапора в Малайзії провели дитячий конкурс (фоторепортаж)

Ідея виділити землю в ботанічному саду для посадки дерев представниками різних держав світу, запропонована українським послом, була новою. Малайзійській владі задум сподобався, і у ботанічному саду Путраджаі створили спеціальну алею, де українське дерево стало першим «жителем».

Читайте за темою: Українці Малайзії відсвяткували День Незалежності України

На свято були запрошені представники Української Культурної Асоціації (УКА) та українська громада. Усі українці були одягнуті у вишиванки. Це дало можливість малайзійським гостям свята дізнатися про культуру, історію та особливості українського мистецтва. Тепер українці збиратимуться щорічно біля каштана – символу невпинного зростання, сили та партнерства між нашими країнами.

Share.

Comments are closed.