Global Ukraine News

Новий український ресторан у Гонконгу: фоторепортаж

Донедавна в Гонконзі існував один ресторан української кухні «Іван Козак», який відомий своїми смачними стравами та колоритним інтер’єром. Але нещодавно був відкритий ще один ресторан «Дача», який розмістився в центральній частині міста на Голлівуд-роад.

Варто зазначити, перше, що впадає очі – красивий, затишний інтер’єр закладу: м’які диванчики з красивою оббивкою, в’язані скатертини, картини та фотографії на стінах, самовари, багато темного дерева та живих польових квітів. Погодьмося, все це складає враження, наче ти справді прийшов до когось додому, в гості. Атмосфера в закладі дуже дружня та затишна. Багато приходить сімейних пар з дітками.

Є в меню і налисники, і деруни, і панкейки, і сирники, і хачапурі, різні види салатів, пельмені, котлети, голубці, смачні десерти на кшталт Наполеона та Медівника – вибір великий, кожен обов’язково знайде щось на свій смак.

«Вчора відвідали заклад з нашими українськими друзями з комюніті. Пробували їхні борщ, деруни, вареники, сирники, млинці та Наполеон. У меню також були інші українські страви. Ресторан – в самому центрі Гонконгу. Все тут – дуже смачно, хоч може здатися, що трішки дорогувато», – розповідає Катерина Кардаш, активістка української діаспори в Гонконгу.

Ділилися відвідувачі і відгуками про атмосферу закладу: дівчата-власниці дуже уважні і відчувається, як вони турботливо ставляться до кожного клієнта – звертаються по імені, завжди цікавляться як справи. «Працівники закладу навіть помітили мою нову зачіску, – підкреслює Катерина, – А коли в меню не було какао, то мені його з радістю зробили».

Поділитись

Коментарі закріті