Global Ukraine News

Вболіваємо за збірну України разом

Сьогодні, 12 червня, національна збірна України з футболу починає виступ на XV чемпіонаті Європи у Франції.

Турнірний шлях української збірної на Євро-2016 відразу перетинається з триразовим чемпіоном Європи, чинним чемпіоном світу, збірною Німеччини. Увага мільйонів вболівальників України буде прикута до подій, що відбуватимуться на арені «П’єр Моруа» в Ліллі (Франція), де проходитиме матч.

Українські громади по всьому світу планують зустрічі, аби разом підтримати  збірну України та наших футболістів. Такі зустрічі організовуються в Італії, Іспанії, Еміратах, Білорусії і, звичайно, у Франції.

Колективні походи на фан-зони та на матчі збірної планує український футбольний клуб у Франції ASUFC (Association Sportive Ukraine Football Club).

ASUFC – це французька громадська організація, створена українцями для українців регіону Іль-де-Франс 29 червня 2014 року. Основною метою асоціації є популяризація футболу серед української спільноти у Франції, участь та організація турнірів, участь у любительських чемпіонатах.

«Ми використовуємо футбол заради популяризації самого спорту серед українців та як спосіб об’єднання українців Франції в єдине ціле. А також ми себе вважаємо футбольними послами України і показуємо, що ми вміємо вигравати і грати в чудовий сучасний футбол. Наш клуб за рік існування став чемпіоном 2014/2015 любительської ліги CFL. На сьогодні нас вже майже 40 чоловік. На сезон 2015/2016 заявлено дві команди А і Б. Цього року команда А стала вдруге чемпіоном CFL, а команда Б зайняла 2-е місце», – розповідає президент клубу Анатолій Сафрюк.

Читайте за темою: Нова спортивна перемога: українська шахістка – найкраща в Європі

Український футбольний клуб у Франції є незалежною громадською організацією. Вона тісно співпрацює з громадською організацією Aide Medicale et Caritative France-Ukraine, через яку члени клубу розшукують постраждалих від війни на Донбасі, що є  одним із пріоритетних напрямків діяльності клубу. «Від імені нашого футбольного клубу ASUFC, пропоную всім охочим піти у фан-зону на Марсових полях, щоб підтримати нашу збірну під час матчу  України з Німеччиною. Початок матчу в неділю о 21:00. Одягайте футболки, беріть прапори, гарний настрій і купу енергії. Пропоную почати збиратись о 20:00, щоб організувати український табір. Нашим хлопцям потрібна підтримка як ніколи», – запрошує вболівальників президент Анатолій Сафрюк на Facebook сторінці клубу.Нагадаємо, що церемонія відкриття Чемпіонату з футболу відбулася 10 червня на стадіоні «Стад де Франс» в Парижі. Загалом у «Євро-2016» візьмуть участь 24 команди, у тому числі збірна України. Матчі відбуватимуться з 10 червня по 10 липня у Парижі, Сен-Дені, Ліоні, Марселі, Ліллі, Бордо, Тулузі, Ніцці, Сент-Етеєні та Лансі.

Тож відкладаємо сьогодні  всі справи і вболіваємо за збірну України разом! GU

 

Сохранить

Поділитись

Коментарі закріті