Global Ukraine News

Масштабні святкування Дня Незалежності в Торонто

Українська діаспора в Канаді цьогоріч крім визначної дати 25-тиріччя Незалежності України, святкує  ще три важливі історичні події: 160-річчя від дня народження Івана Франка, 125-річчя поселення українців в Канаді та 75 років української громади під керівництвом Конґресу Українців Канади. А тому у суботу, 20 серпня 2016 р., Конґрес Українців Канади, відділ Торонто, організовує святкування всіх цих визначних дат у Centennial Park в Етобіко, повідомляється на сайті організації. Члени громади зазначають, що очікується понад 10 тисяч учасників святкування.

Для гарного проведення часу спланована цікава програма з різноманітними заходами на різні смаки. Розпочнеться святкування о 10 годині, після чого відбудеться показ мод. Очікується участь й офіційних осіб: канадських політиків, представників мерії міста, лідерів українських громад, які вітатимуть учасників з святами.

Читайте за темою: Всешведський флешмоб #СоняшникУкраїна25 #SolrosUkraina25

Відбудеться й святковий концерт, ярмарок з смачними наїдками та українськими товарами. Розваги сплановані й для найменших: організатори обіцяють цілий Дитячий куток з різноманітними активностями. Для любителів спорту організують футбольний, волейбольний та шаховий турніри. Вечір закінчиться забавою та танцями під ритми музичного гурту. GU

 

Коментарі закріті