Global Ukraine News

Виставка UNITED: синьо-жовті прапори іноземних країн

Виставка UNITED художника Люка Шеньє відкрилася в Києві 20 жовтня. Вона представляє собою художні полотна, які зображують прапори іноземних країн, виконані в синьо-жовтих тонах. «Текстуровані полотна Люка Шеньє є інноваційною демонстрацією Єдності, що складається з поєднання синього та жовтого кольорів українського прапору для створення великих іноземних прапорів», – зазначають організатори на Facebook-сторінці події.

Читати за темою: В Карпатах розпочався перший міжнародний форум сучасного мистецтва Zenko Platform

Виставка в Києві триватиме до 23 жовтня, вхід – вільний. Всі відвідувачі також отримають безкоштовну поштову листівку. Подальший показ полотен планується в  Торонто, Чикаго і Нью-Йорку.

Художник Люк Шеньє зазначив, що цією виставкою намагається показати, наскільки Україна є пов’язаною з іншими країнами світу не лише діаспорськими зв’язками, але і економічними, політичними та культурними відносинами.

Люк Шеньє – генеральний директор англомовної газети «Kyiv Post», громадянин Канади. Більше 20 років присвятив роботі в рекламній індустрії на українському, російському та канадському ринках. Працюючи в найбільших міжнародних агентствах, Люк розробив власну модель побудови стратегії, яка задіює всі канали комунікації та покликана створювати культуру, до якої споживач захоче долучитися й зробити власний внесок.

Читати за темою: Іспанський художник презентує проект присвячений творчості Тараса Шевченка

Довгий час був директором зі стратегії мережі Havas Worldwide в Україні. До цього працював креативним директором в агентствах Bates Ukraine (Україна), JWT Russia (Росія), Bodog International (Канада). Працював із такими локальними та міжнародними компаніями, як Mazda, Rolex, Nestle, P&G, TNK, Lipton, Sunsilk, Bodog, Ericsson, Unilever, MTV, Kyivstar, SaskTel Business, Sympatico Internet. Він встиг попрацювати також у сфері маркетингу та digital-стратегії на стороні клієнта в MTV Eastern Europe. Має більше 30 локальних, національних і міжнародних професійних нагород.

Поділитись

Коментарі закріті