Британська артистка виконала українську пісню

Відома британська співачка, володарка премії «Grammy», Джосс Стоун виконала традиційну українську пісню із гуртом «Dvoe». Відповідний ролик було опубліковано на YouTube-каналі, він набрав уже близько 50 тисяч переглядів.

Разом з нею виконали на сучасну манеру пісню «Ой за гаєм зелененьким» її бас-гітарист та українські музиканти з гурту «Dvoe». Днями Джосс приїздила до столиці із концертом. За її словами, у кожній з країн свого великого світового турне співачка шукає музикантів, щоб зіграти джем та краще пізнати місцеву культуру.

Читайте за темою: Чи вдалося бас-гітаристу гурту Red Hot Chili Peppers зіграти на бандурі?

Джосс Стоун – британська співачка, поетеса, актриса. Відомою стала наприкінці 2003 року, після виходу свого дебютного альбому «The Soul Sessions». Попри коротку творчу кар’єру, Джосс вже продала понад 11 мільйонів альбомів по всьому світу, стала володаркою двох премій Brit Awards і однієї Греммі. В кінці 2006 року співачка дебютувала у фантастичному фільмі «Ерагон», в ролі відьми Анжели, а в 2009 дебютувала на телебаченні, виконавши роль Анни Клевської в проекті «Тюдори» американського кабельного каналу Showtime. GU

Коментарі закріті