Global Ukraine News

Вірші Ліни Костенко зачитали у Гонконгу

Цими вихідними у Гонконгу (Китай) відбувся літературний вечір присвячений творчості української письменниці Ліни Костенко. Захід був організований активістами української громади Ukrainian Society of Hong Kong.

Читати за темою: Ким працюють українці Гонконгу?

Розпочався вечір із знайомства,  учасники заходу намалювали карту України і розповіли з якого міста приїхали та чим воно славиться. Це була цікава ініціатива, адже серед присутніх були представники з усіх куточків України і навіть Криму. На заході активістами української громади були зачитані такі вірші Ліни Костенко, як «Мати», «Крила», «Я виросла у Київській Венеції», «Між іншим»  тощо.

«Атмосфера була сімейна  та домашня. Ми обговорювали біографію та творчість Ліни Костенко, читали її вірші. У заході взяли участь також члени громади які народилися в Торонто, Польщі але всім серцем люблять Україну, розмовляють українською мовою,» – розповідає активістка української громади у Гонконгу Катерина Кардаш.

Читати за темою: Відкрити Україну для Гонконгу: кіноініціатива українських активістів

Організатором літературного вечора була Оксана Смолійчук, яка є також ініціатором та координатором днів українського кіно у Гонгонгу, які стартують 24 листопада показом  фільму Олега Сенцова «Гамер». GU

 

Поділитись

Коментарі закріті