Global Ukraine News

Українка стала кандидатом в депутати у Копенгагені

Вперше українку обрали кандидатом в депутати столиці Данії Копенгагена. Нею стала Аліна Процик, яка проживає у Данії вже 15 років і є головою української організації «Ластівка».

До 19 листопада тривали дебати кандидатів, а  в день голосування всі претенденти мали можливість виступити та відповісти на додаткові запитання. Загалом, голосування відбувалось анонімно. Варто зазначити, що 29-річна Аліна Процик отримала більше голосів, ніж деякі данці, ставши таким чином кандидатом номер 14 соціально-ліберальної партії.

Читайте за темою: Українка в Данії створює аксесуари для світських леді і принцес

«Я обрала соціально-ліберальну партію тому, що вона дбає про людей, переймається питаннями економіки та проблемами довколишнього середовища. Партія є толерантною до іноземців і поважає нестандартні ідеї, які вирішують проблеми суспільства. Одна з моїх цілей покращити інтеграцію українців», – зазначає Аліна Процик.

Українку також хвилюють питання безробіття та покращення рівня місцевих шкіл. Важливим напрямком для роботи Аліна Процик вважає розвиток стартапів та наукових досліджень для дітей.

Читайте за темою: Глава МЗС Данії: Ви просто не маєте іншого шляху, крім створення реформованої України

Наразі українка активно готується до виборів, які відбудуться за рік. GU

Поділитись

Коментарі закріті