Українка вразила суддів вбранням та стала першою віце-міс на конкурсі краси в Індії

У Нью-Дейлі відбувся фінал конкурсу «Mrs Top of the World», в якому 20 найкрасивіших заміжніх дівчат і жінок у віці від 18 до 45 років відстоювали своє право на головну корону і титул. Про це повідомляє UkrMedia.

Читати за темою: Голлівудська кінозірка в прикрасах українського дизайнера

Україну на конкурсі представляла модель, співачка, телеведуча та художниця Анна Гомонова яка уже є володаркою титулів «Міс преса» і «Міс шарм» на «Miss Tourism International», перша віце-міс на «Mrs. Globe» і «Princess of the Globe» та ін.

Українка вразила членів журі своїм національним костюмом, на який пішло більше 10 м шифону, а протягом місяця два дизайнера вручну розшивали його бісером і камінням. Традиційно біле, святкове, плаття-вишиванка виконано в автентичній техніці, поширеній на Західній Україні. Доповнила свій образ Ганна вінком ручної роботи, що складається з більш, ніж 1500 кольорів, які можна зустріти в Україні.

Читати за темою: Виставка робіт майстрині, яка прикрашала перших леді США

При цьому, за словами красуні, найважчим для неї виявилося фінальне дефіле у вбранні від індійського дизайнера, який для Ганни створив спеціальне сарі, рясно розшите камінням. Одна тільки спідниця наряду важила більше 10 кг, а костюм цілком – близько 20 кіло. Щоб одягатися в сарі Ганні потрібна допомога двох костюмерів.

 

Коментарі закріті