Global Ukraine News

Харків’янка створила сайт, на якому люди з різних країн навчають один одного мов

На сайті проекту «Lingtwins» користувачі можуть спілкуватися між собою, вивчаючи сім мов: англійську, французьку, іспанську, італійську, німецьку, українську і російську. Платформа підшукує кожному учаснику співрозмовників, на основі його мовних навиків та цілей. Про це повідомляє Сегодня.ua.

Чотири харківських університети приєдналися до європейського освітнього проекту Lingtwins. Це безкоштовна онлайн-платформа, яка об’єднує співрозмовників для практики вивчення мов на основі їх особистих інтересів. Розмовляти з носіями іноземних мов можуть не тільки студенти, а всі бажаючі, паралельно ставши репетиторами по своїй рідній мові.

Читати за темою: «100 експрес-уроків української мови» – кишеньковий посібник української мови з гумористичними ілюстраціями

Однією із засновниць платформи lingtwins.com стала 23-річна харків’янка Олена Приходько, яка вже сім років живе у Франції, де займається підприємництвом. Іншим став англієць Люк Саливанов, який працював репетитором і теж виношував подібну ідею створення мовного проекту. Платформу вони розробляли рік, зібравши міжнародну команду з 10 осіб. Запустили соцмережу два тижні тому, і за цей час в ній зареєструвалися вже близько 300 осіб з різних країн.

При реєстрації користувачам не потрібно завантажувати на сайт свою фотографію. Під час розмови користувачі можуть відкрити вбудований перекладач і онлайн переводити в ньому незрозумілі слова. Також незнайомі слова можна додавати у віртуальний словник і пізніше проходити мовний тест на їх основі. Можна переглядати статистику кожного користувача по досліджуваним мовам, в якій зазначено кількість співрозмовників, вивчених слів і часу, витраченого на мовну практику.

Поділитись

Коментарі закріті