Global Ukraine News

Українська культура вразила відвідувачів благодійного ярмарку в Малайзії

Понад 40 країн в середу, 7 грудня, взяли участь в Міжнародному благодійному ярмарку, який відбувся в залі готелю Marriot JW, у місті Куала-Лумпур, столиці Малайзії. Організаторами заходу були Асоціація дружин глав дипломатичних представництв у Малайзії.

Відкрила захід дружина міністра закордонних справ Малайзії Датук Сері Сіті Рубіах Абдул Самад. На ярмарку кожна країна представляла свої традиційні страви, сувеніри, етнічні вироби. Крім того, для відвідувачів були організовані культурні шоу та лотереї.

Читайте за темою: Українці в Малайзії відсвяткували День Незалежності України (фоторепортаж)

Україна була вперше представлена на цьому заході: представники Посольства та українська громада готувалися більш ніж три тижні, щоб гідно представити нашу країну серед культурного різноманіття благодійного ярмарку. Український стенд був одним із найцікавіших, біля нього завжди юрмилися відвідувачі, вражені українськими товарами та стравами.

«Перша участь українського Посольства в Міжнародному благодійному ярмарку, організованому Асоціацією дружин глав дипломатичних представництв в Малайзії, пройшла успішно! Чимало сувенірів були зроблені українською громадою в Малайзії. Їхній внесок був величезним і ми дуже вдячні за їхню підтримку, час та зусилля для просування України. Слава Україні!», – написала дружина Посла України в Малайзії Тріана Нечитайло.

Читайте за темою: Українські щедрівки вразили відвідувачів Різдвяного дипломатичного ярмарку в Йорданії

«Український стенд був надзвичайно багатим та різноманітним. На ньому було чимало етнічних товарів з Петриківським розписом, українські прикраси, віночки, сувеніри. А позаду був величезний банер з картою України. розповідає Олена Гринчук. – А також і багато національних українських страв: вареників, млинців і навіть дуже смачних котлет по-київськи, які готувала дружина нашого Посла. Біля нашого стенду завжди юрмилося багато відвідувачів, завжди була черга та ажіотаж, настільки місцевим жителям сподобалися наша кухня та культура. А мої враження від заходу є якнайкращими: все настільки сподобалося, що я була на ярмарку від початку і до самого кінця». GU

Поділитись

Коментарі закріті