Global Ukraine News

Український мультфільм викликав фурор на найбільшому анімаційному форумі Європи та отримав схвальні відгуки від Disney Company

На найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie презентація мультфільму «Мавка. Лісова пісня» зібрала чимало схвальних відгуків та пропозицій співпраці від професіоналів з Європи. На форумі Україна була представлена вперше. Про це повідомляє Голос Америки.

А провідне анімаційне видання Animation Magazine внесло проект до списку найважливіших новин поряд із Disney. Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку цього видання (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюджувалося на форумі в Бордо, Франція. Це було частиною продуманої кампанії, яка забезпечила команді творців ефективний пітч і поштовх до розвитку.

Мультфільм привернув увагу потенційних європейських ко-продакшн партнерів, інвесторів, дистриб’юторів і бродкастерів. У традиційному для форуму анкетуванні багато з учасників назвали пітч «Мавки» найкращим з 50-ти проектів. Продюсери отримали відгуки від значних гравців анімаційного ринку, серед яких The Walt Disney Company (Germany, Switzerland & Austria).

Читайте за темою: Український мультфільм посів друге місце у латвійському прокаті

На презентації представили робочі кадри під автентичну музику, написану групою «Даха Браха». Самі члени команди були одягнені в оригінальні костюми, розроблені дизайнером Ольгою Навроцькою.

Розробка повнометражного мультфільму триває, реліз планується на 2019 рік. «Мавка. Лісова пісня» створюється за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки».

Поділитись

Коментарі закріті