Global Ukraine News

Українське інтернет-радіо увійшло до п’ятірки найкращих у світі

Інтернет-радіо 20ft Radio, яке засноване одним із київських клубів, потрапило у топ-5 найкращих музичних інтернет-проектів премії A Webby Award. Про це йдеться на сторінці українського проекту у Facebook.

Як зазначається, київська альтернативна радіостанція бореться за перемогу з відомими світовими ресурсами Vevo, Spotify, Hello Monday і Pandora. За 20ft Radio можна проголосувати за посиланням Webby Awards Peoples’ Voice. Станом на 14:00 неділі, 9 квітня, український проект посідає третє місце.

Читайте за темою: В Україні запустили радіоканал сучасної української музики Zemlya

Премія Webby Award існує з 1996 року і вважається однією з найпрестижніших нагород у галузі інтернет-проектів і цифрових медіа. Її заснувала нью-йоркська Академія цифрових мистецтв і наук, щоб щорічно відзначати кращі світові інтернет-медіа, рекламу, відео, подкасти, мобільні програми та проекти в соцмережах.

Читайте за темою: Громадське радіо – шукає підтримку на сайті Спільнокошт

У 2017 році на конкурс подали 13 тис. заявок з 70 країн світу. З них відібрали по 5 проектів- номінантів на перемогу в кожній з категорій. Двох переможців у кожній з категорій назвуть 25 квітня.

Радіо 20ft Radio запустили в грудні 2016 року. В ефірі звучить переважно музика українських і світових діджеїв, яких запрошують зіграти в студію. Між тим, переважна кількість відомих в Україні FM-станцій продовжують робити ставку на просунутих виконавців і перевірені часом хіти. GU

Поділитись

Коментарі закріті