Global Ukraine News

В Україні проходить VII Всеукраїнський фестиваль писанок (фоторепортаж)

У Києві в рамках великодніх святкувань проходить VII Всеукраїнський фестиваль писанок. Фестиваль писанкового шаленства, де збираються найкращі художники та просто аматори, для того, аби розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м. Виставка національного мистецтва, яка триває не лише у столиці, а подорожує протягом року по всій Україні та за кордон. Наразі, на Софійській площі у столиці колекція писанок налічує 374 авторських писанок-мальованок на найрізноманітнішу тематику, інколи досить несподівану.

Читайте за темою: Від Італії до Австралії – як святкують Великдень у різних країнах світу

«Зі своєю командою ми успішно проводимо цей захід вже 7-й рік поспіль. Нашою найголовнішою цінністю є створення кожного наступного заходу краще ніж попередній, тому ми активно реагуємо на усі коментарі та зауваження щодо нашої діяльності, адже ми стараємося для усіх і кожного нашого відвідувача. Прагнемо здивувати, прагнемо аби кожен, завітавши на той чи інший захід, надихнувся творчістю, відпочив від буденності, навчився чомусь новому», – зазначає засновник Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Крім того, гості можуть побачити Всеукраїнську колекцію традиційних писанок, що представляє регіональні особливості країни. Колекція розташовується на Софійській площі під шатрами та налічує понад 50 000 писанок, виконаних митцями та дітьми з усієї України.

Читайте за темою: Українці Лівану разом з іноземними дипломатами розмальовували писанки

Також в рамках проекту будуть представлені приватні колекції писанок видатних митців, а на Софійській площі можна буде відвідати Музей із тематичними крижаними скульптурами та навчитися розписувати писанки в зоні майстер-класів. GU

Фото: Віктор Правдивець

Поділитись

Коментарі закріті