Global Ukraine News

Українці Лівану разом з іноземними дипломатами розмальовували писанки

8 квітня Посольство України та Український культурний центр провели майстер-клас з розпису великодніх писанок під гаслом «Намалюй власне джерело життя!». Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Лівані.

У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, зокрема Посол Канади, Посол Бельгії, Посол Польщі з дружиною, Заступник керівника Місії Словаччини з дружиною, німецькі і словенські дипломати, українсько-ліванська громада, діти, представники Посольства.

Читайте за темою: Як у Лівані «водили козу» та змагалися на найкращу кутю (фоторепортаж) Учасники свята ознайомилися з історією виникнення писанкарства, типологією писанок та значеннями символіки, освоїли основні навички розпису, під керівництвом майстрів розмалювали власні писанки. По завершенню майстер-класу писанками було прикрашено оливкове дерево в Українському парку, що знаходиться поруч з Посольством.

Читайте за темою: Український посол вразив надзвичайною грою на музичному інструменті

«Сьогодні посли і дипломати Канади, Польщі, Бельгії, Німеччини, Словаччини, Словенії та України разом з українською громадою, українським культурним центром та клубом українських випускників розмальовували писанки і прикрашали біблійне оливкове дерево у новому Українському парку в Лівані», – написав на своїй сторінці Ігор Осташ, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Лівані.

Пан Ігор додає, що ліванці також мають свої власні традиції Великодня. Наприклад, печуть дуже смачні маамулі з фісташками, волоським горіхом і фініками. GU

Поділитись

Коментарі закріті