Global Ukraine News

На інтернет-прапорі України буде 10000 підписів

Кожен охочий має можливість залишитись в інтернет-історії України, підписавши Прапор. Тобто передати свої патріотичні думки, мрії, емоції, надії, слова подяки воїнам АТО, привітання коханим та близьким за допомогою повідомлення, йдеться на сайті проекту «Інтернет-прапор України».

Прапор складається із 10000 комірок. Кожна комірка – це місце, де ви можете написати своє повідомлення, розміром до 300 символів, яке прочитають мільйони громадян. Автор проекту – Руслан Божок із Чернігівщини.

Читайте за темою: Українці Канади покажуть місцевим жителям українські вишиванки

Як долучитися:

  1. На вкладці «ПІДПИСАТИ ПРАПОР» ввести текст повідомлення та натиснути «надіслати». У разі схвалення тексту, протягом 6 годин адміністрація сайту зв’яжеться з вами за допомогою вказаної вами електронної адреси.
  2. Підтвердженням того, що ви дійсно бажаєте, щоб запропонований вами текст опублікували, є ваш добровільний благодійний внесок на суму від 50 гривень. У повідомленні надсилаєте фото чека. Реквізити рахунку будуть надіслані в зустрічному листі адміністрацією сайту у разі погодження тексту.

Частина зібраних коштів буде передана в благодійний фонд АРМІЯ SOS, для закупівлі планшетів та комплектуючих для ПБЛА, а частина – для нового проекту.

Читайте за темою: Посольство США запрошує взяти участь у фотофлешмобі до Дня Державного Прапора України та виграти фотокамеру

Ті повідомлення, які виражатимуть найбільш патріотичний характер, в яких висловлюватиметься подяка бійцям, котрі захищають нашу Батьківщину, а також повідомлення, які підіймають бойовий дух, будуть перенесені на шовковий прапор. Цей Прапор буде переданий в зону АТО.

 

Поділитись

Коментарі закріті