Global Ukraine News

Виходець з Львівщини очолить Філадельфійську архієпархію Української греко-католицької церкви у США

Українського священика Андрія Рабія призначили єпископом-помічником Філадельфійської архієпархії Української греко-католицької церкви у США. Про це пише «Радіо Ватикану».

«Святіший Отець (Папа Римський – ред.) призначив отця Андрія Рабія, протосинкела Філадельфійської архієпархії УГКЦ в США, єпископом-помічником цієї архієпархії, надаючи йому титулярний осідок Германіціяни (Germaniciana)», – сказано у повідомленні.

Читайте за темою: Як український священик ініціював популярний флешмоб

Єпископ-номінат Андрій Рабій народився  1 жовтня 1975 року у Львові (Україна). Переїхавши до США, дуже добре пристосувався до місцевих умов. Священицьку освіту отримав в українській Семінарії святого Йосафата у Вашингтоні. 1999 року отримав ступінь бакалавра з філософії в Католицькому університеті Америки, 2002 року – ступінь магістра богослов’я в Домініканському богословському інституті у Вашингтоні, а 2008 року – ліцензіат з канонічного права в Католицькому університеті Америки.

Дияконські свячення отримав 15 листопада 1998 року, а ієрейські – 19 грудня 2001.

Українець виконував різні душпастирські служіння у Філадельфійській архієпархії УГКЦ. Він був віце-канцлером, членом Колегії радників архієпархії, членом Адміністративної Ради Католицької Єпископської Конференції Пенсильванії, членом Ради Пресвітерів архієпархії, директором Центру запобігання та захисту дітей та молоді.

Поділитись

Коментарі закріті