Global Ukraine News

У Брюсселі презентували підручник з української мови для іноземців

У рамках заходів до Дня Незалежності України в Брюсселі відбулась презентація підручника з української мови для голландців. Це перший такий навчальний посібник, повідомили у громадській організації Promote Ukraine, яка виступила видавцем підручника «Oekraiense grammatica voor Nederlandstaligen», передає Укрінформ.

«На сьогодні жоден бельгійський або нідерландський університет не мають курсів української мови. Відтак я вирішив вивчати українську та водночас самостійно написати граматичний посібник для носіїв нідерландської мови», – розповів автор підручника бельгійський дослідник Нілс Сметс.

Читайте за темою: Promote Ukraine презентує українську граматику для іноземців

За його словами, підручник враховує особливості саме сучасної української мови, адже приклади фраз, які містить посібник, дослідник брав із українських ЗМІ (до слова, нині Сметс працює над українсько-нідерландським словником).

Як заявив Посол Бельгії в Україні Люк Якобс, підручник має сприяти не лише науковому і культурному обміну, а й розвитку бельгійсько-українського співробітництва у сфері торгівлі та інвестицій.

Презентацію підручника, який видано в Україні за сприяння громадської спілки «Промінь Україна», організатори приурочили до Дня Незалежності України.

Поділитись

Коментарі закріті