Global Ukraine News

Малайзія та Україна відзначають 25-річчя дипломатичних відносин

Цього року Малайзія та Україна відзначають «срібний ювілей» – 25-тиріччя дипломатичних відносин. Символічно, що для відзначення цієї важливої події та Дня Незалежності України Посол України в Малайзії Олександр Нечитайло та Директор департаменту Європи МЗС Малайзії Камсії Камаруддін взяли участь в урочистій церемонії висадки дерев в Таман Путра Пердана, розповідає Лідія Муруган, Секретар Української Культурної Асоціації. Віднині український каштан, який є символом міста Києва, та малайзійський гібіскус, який є державною квіткою Малайзії, символізуватимуть прагнення обох країн будувати майбутнє у тісній співпраці.

Читайте за темою: До Дня Державного Прапора в Малайзії провели дитячий конкурс (фоторепортаж)

Ідея виділити землю в ботанічному саду для посадки дерев представниками різних держав світу, запропонована українським послом, була новою. Малайзійській владі задум сподобався, і у ботанічному саду Путраджаі створили спеціальну алею, де українське дерево стало першим «жителем».

Читайте за темою: Українці Малайзії відсвяткували День Незалежності України

На свято були запрошені представники Української Культурної Асоціації (УКА) та українська громада. Усі українці були одягнуті у вишиванки. Це дало можливість малайзійським гостям свята дізнатися про культуру, історію та особливості українського мистецтва. Тепер українці збиратимуться щорічно біля каштана – символу невпинного зростання, сили та партнерства між нашими країнами.

Поділитись

Коментарі закріті