Global Ukraine News

«Нова пошта» запустила сервіс викупу і доставки товарів з США

«Нова пошта» запустила сервіс NP Shopping, який забезпечуватиме викуп та доставку товару: клієнт обирає бажані позиції, а сервіс приймає оплату за товар, викуповує його і доставляє клієнту. Доставка здійснюється зі 100 найбільших інтернет-магазинів США.

Схема робити сервісу наступна: клієнт надає посилання на бажаний товар, а фахівці «Нова пошта» беруть на себе комунікацію з магазином і решту операцій з покупкою. Клієнту не треба реєструватися на сайті онлайн-магазину і витрачати додатковий час.

«Нова пошта» обіцяє доставляти товар протягом 5 днів після її надходження на склад NP Shopping в США. Обрахунки вартості доставки в Україну здійснюються за фактичною вагою покупки, а тарифікація починається з 500 грамів. Згідно тарифів NP Shopping, доставка такої посилки коштуватиме $2,9. Сплата можлива у відділенні «Нової пошти», поштоматі або через кур’єра.

Читати за темою: Україна та Литва зняли всі обмеження у повітряному сполученні

Щоб замовити товари, потрібно зареєструватися на сайті www.npshopping.com, вибрати в інтернет-магазині за каталогом потрібний товар, перенести лінк на нього в Особистий кабінет на сайті і оформити замовлення.

Обчислити вартість доставки можна за допомогою калькулятора на сайті www.npshopping.com. Відстежити посилку можна в Особистому кабінеті. За відповідність опису та якості товару відповідальність несе інтернет-магазин.

У компанії заявляють, що на замовлення буде діяти страховка. Якщо посилка загубиться або пошкодиться, то поштовий оператор обіцяє повернути повну вартість посилки.

Також є обмеження по габаритах посилки: довжина – 122 см, ширина – 102 см, висота – 110 см.

Крім того, потрібно буде заплатити 35% збору від суми замовлення на 150 євро ($165) і більше. NP Shopping може взяти на себе цю процедуру, але вимагатиме скановану копію паспорту. Варто врахувати, що розділяти товари по різним посилкам для уникнення перевищення ліміту не будуть.

Поділитись

Коментарі закріті