Global Ukraine News

Найкращі документальні фільми України покажуть в Одесі та Херсоні

Найкращі фільми фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA в рамках проекту DOCU/ХІТ покажуть наприкінці серпня в Одесі (20-23 серпня в «Зеленому театрі», 25-28 серпня – у Вітальні Hub) та Херсоні (25-28 серпня в Мультиплексі ТРЦ «Фабрика»). Про це повідомляє прес-служба DocudaysUA.

Зокрема, демонструватимуть такі фільми, як «Майже святий» Стіва Гувера, «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла, «Українські шерифи» Романа Бондарчука та «У променях сонця» Віталія Манського. Фільми розповідають про пастора з Маріуполя, засновників Грінпіс, шерифів з українського села Cтара Збур’ївка та примарну Північну Корею, зазначають організатори проекту. Героями фільмів, як бачимо, є звичайні люди, які прагнуть змінити світ на краще, а стрічки демонструють, на що здатна людина, яка має ідею і волю для її реалізації.

Читайте за темою: Олена Рижих: «Дуже належно було б терміново спрямувати активні дії на організацію масштабних українських культурних заходів та фестивалів за кордоном»

DOCU/ХІТ – проект, який згодом має стати повноцінним прокатом документального кіно в Україні. Найяскравіші документальні фільми повторно демонструватимуться в кінотеатрах країни. Усі ці історії – улюбленці фестивалів, визнані професіоналами й глядачами. Українські режисери схвально характеризують таку ініціативу, зазначаючи, що чим активніше демонструватимуться документальні фільми і зростатиме на них попит, тим більше стрічок такого типу з’являтиметься в Україні.

Поділитись

Коментарі закріті