Global Ukraine News

«Омріяну Україну очима дітей» покажуть українським посадовцям

Вчора, 15 листопада, в приміщенні Верховної Ради України відкрилася виставка малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Відкрили виставку організатори щорічного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» – голова благодійного фонду «Серце Миру» Яніна Шевченко, всесвітньо відомий художник Джамаль Бадван і Олексій Толкачов, автор ідеї та книги «Омріяна Україна».

Виставка триватиме з 15 по 18 листопада в кулуарах Верховної ради України, на 3 поверсі. На виставці будуть представлені 100 кращих дитячих робіт, а також найбільша картина, внесена до Книги рекордів України, яка була намальована дітьми на тему Омріяної України 23 серпня 2015 року.

Читати за темою: У Києві відкрилася виставка «Малевич. Поза межами полотна»

 «Тематика космічних досягнень, мирного неба, величних і сучасних міст, фантастичних транспортних засобів, щасливих людей – це все в дитячих малюнках на тематику «Омріяної України». Я більш ніж переконаний, що такі дитячі мрії мають бути дороговказом і настановою для українських парламентарів. Тоді Україна виглядатиме зовсім інакше…», – написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Олексій Толкачов.

Конкурс-дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей» проходив вже другий рік поспіль. Задуманий за мотивами книги Олексія Толкачова «Омріяна Україна», він сприяє не лише формуванню позитивних образів майбутнього, але й патріотичному вихованню молоді.

Читати за темою: Apple придбає в українських студентів креативний портрет Стіва Джобса

Цього року, на Конкурс надійшло майже 1500 листів, хоча до участі у Конкурсі були допущені близько 800 малюнків. Прийом робіт тривав з квітня по липень, а до участі в Конкурсі запрошувалися діти молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

Організаторами Конкурсу-фестивалю  виступили два благодійні фонди – фонд «Омріяна Країна» та фонд «Серце Миру» у співпраці зі студією «ПозитивФільм».

Поділитись

Коментарі закріті