Global Ukraine News

Святий Миколай мандрує до українських громад по всьому світу

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це – довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка? Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.

Українські громади по всьому світу також влаштували для діточок справжні святкування і на кожне з них із довгоочікуваними подарунками завітав Святий Миколай.

Читайте за темою: Українські колядки вперше прозвучать під головною ялинкою Лондону

Відтак, Святий Миколай загостив до Української Школи в Льєж (Бельгія), де дітки вітали гостя піснями, віршами та сценкою. Миколай обдарував всіх дітей подарунками. Завітав Святий Миколай і до Української школи в Арлоні (Бельгія).

Святкування до дня Святого Миколая у Бельгії

Фото: Facebookсторінка “Українці в Бельгії”

Завітав Святий Миколай й до українських діточок у Тунісі та Норвегії у місті Осло. Діти гарно зустрічали почесного гостя та підготували для нього яскраві концерти.

Святкування до дня Святого Миколая українською громадою у Норвегії

Фото: Facebook-сторінка “Українці в Норвегії”

Святкування до дня Святого Миколая у Тунісі

Фото: Facebook-сторінка “Українці у Тунісі

Читайте за темою: Ніч перед Різдвом у Гвадалаханці*

Свято Миколая у Бейруті відбулося в одному з найкращих театрів Лівану «Каракалла». Феєрична вистава була організована українською громадою за підтримки Посольства України, Клубу випускників українських вузів Лівану, Українського культурного центру. Подарунки отримали понад 200 дітей. У рамках свята було проведено благодійну акцію і лотерею, зібрано кошти, ліки і подарунки для воїнів АТО і дітей-сиріт.

Святкування до дня Святого Миколая у Лівані

Фото: Facebook-сторінка Посла України у Лівані Ігоря Осташа

Чудове свято для Святого Миколая влаштували в українській недільній школі в Токіо (Японія).

Святкування до дня Святого Миколая у Токіо

Фото: Facebook-сторінка Українці в Японії “Краяни”

Коментарі закріті